Welcome to the Surface!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czego teraz słuchasz?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Namide

Namide


Liczba postów : 57
Zamieszkanie : slumsy
Praca/Zawód : starszy sierżant policji
Ekwipunek : pistolet krótki, sprzęt policyjny (odznaka, paralizator, kajdanki, gaz pieprzowy etc.), klucze, piniondze, rzeczy osobiste
Join date : 12/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptyPon Kwi 16, 2018 2:22 pm

pochwal się, co teraz gra w Twoich słuchawkach/głośnikach! możesz (ale nie musisz) przy okazji ocenić piosenkę, którą wysłała osoba nad Tobą :*

np.:
Cytat :
osoba x: xyz - piosenka x
osoba y: (opinia)/(bez opinii, bo idk, nie wie jak ocenić)
zyx - piosenka g

i tak dalej

Lil Xtra - Make It Through Fall


Ostatnio zmieniony przez Namide dnia Czw Maj 03, 2018 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Marinette
Ukochane słoneczko forum
Marinette


Liczba postów : 168
Ekwipunek : Medalion z Delta Rune, baletki do tańca, stary telefon, portmonetka z goldem, lizak.
Join date : 15/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptyPon Kwi 23, 2018 7:53 pm

Naprawdę przyjemna nutka, zwłaszcza kiedy za oknem leje. xD Pewnie nie raz do niej wrócę. <3

Melanie Martinez - Tag, you're It
Powrót do góry Go down
Rana
WinRAR
Rana


Liczba postów : 40
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : Pomoc w bibliotece, student Kryminologii.
Ekwipunek : Portfel, miętówki, nieśmiertelnik, pęk kluczy od mieszkania i roboty, gaz pieprzowy, bo przecież zawsze warto mieć coś na rezerwie.
Join date : 18/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptyWto Kwi 24, 2018 2:17 pm

Odziwo mi jakos nie papu :c

Dam link bo to ruskie: https://youtu.be/JbkLlJNQCzA
Powrót do góry Go down
Namide

Namide


Liczba postów : 57
Zamieszkanie : slumsy
Praca/Zawód : starszy sierżant policji
Ekwipunek : pistolet krótki, sprzęt policyjny (odznaka, paralizator, kajdanki, gaz pieprzowy etc.), klucze, piniondze, rzeczy osobiste
Join date : 12/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptyCzw Maj 03, 2018 1:59 pm

yyy, fancy koleś z bródką, fajny film akcji pod nazwą teledysku i k00l kierowca :0 plusy już na start
a sama melodia wpada w ucho, takie 8/10 w sumie

skoro już idziemy w bardziej obcojęzyczne:

CIKI - 사이
Powrót do góry Go down
Marinette
Ukochane słoneczko forum
Marinette


Liczba postów : 168
Ekwipunek : Medalion z Delta Rune, baletki do tańca, stary telefon, portmonetka z goldem, lizak.
Join date : 15/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptySob Maj 05, 2018 1:16 pm

Miałam krótką przygodę z k-popem, ale szybko z niej wylazłam. Także no, przesłuchałam do końca i niestety nie spodobało mi się ani trochę, wręcz nudziłam. ;=;

No to jedziemy z dubstepem. Foxsky - Kirby Smash
Powrót do góry Go down
Namide

Namide


Liczba postów : 57
Zamieszkanie : slumsy
Praca/Zawód : starszy sierżant policji
Ekwipunek : pistolet krótki, sprzęt policyjny (odznaka, paralizator, kajdanki, gaz pieprzowy etc.), klucze, piniondze, rzeczy osobiste
Join date : 12/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptySob Maj 05, 2018 1:57 pm

korean indie to nie k-pop, hurr durr xD

mocno mieszane uczucia. z reguły nie słucham dubstepu, chyba że mnie coś znajdzie na takie rytmy xD ten kawałek na przemiał mi się nie podobał i podobał, tyle że jak zaczęło się podobać to znowu wchodził fragment dla mnie kinda ciężkostrawny XD także, yyy, 6,7/10?

Papa Roach - Periscope
Powrót do góry Go down
Rana
WinRAR
Rana


Liczba postów : 40
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : Pomoc w bibliotece, student Kryminologii.
Ekwipunek : Portfel, miętówki, nieśmiertelnik, pęk kluczy od mieszkania i roboty, gaz pieprzowy, bo przecież zawsze warto mieć coś na rezerwie.
Join date : 18/04/2018

Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? EmptyWto Wrz 04, 2018 12:21 pm

W sumie na prawdę dobry ten kawałek, podoba się dla mnie :> Wrzucę sobie chyba w plejkę z muzyką do pisania odpisów. 9.5/10

A ja znowu wracam z ruskimi kawałkami. Już chyba nieodłączna część moich playlist od dłuższego czasu.

Miyagi, Эндшпиль Ft. Рем Дигга - I Got Love
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czego teraz słuchasz? Empty
PisanieTemat: Re: Czego teraz słuchasz?   Czego teraz słuchasz? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czego teraz słuchasz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to the Surface! :: Wysypisko :: Strefa luzu :: Gry i zabawy-
Skocz do: