Welcome to the Surface!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Most

Go down 
+4
Marinette
Johnny
Papyrus
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nikki

Nikki


Liczba postów : 8
Zamieszkanie : W pobliżu Slumsów
Praca/Zawód : Uczennica szkoły podstawowej
Ekwipunek : Ukulele w pokrowcu
Join date : 14/03/2019

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptySob Mar 30, 2019 11:24 am

Idąc z nieznajomym, zauważył następną nieznaną osobę. Z daleka wyglądała na chłopaka. Kiedy się już zbliżyli, zauważyła, że jest to dziewczyna. Przyglądała się jej z zaciekawieniem, jak ona na Nikki. Pomyślała, że nieznajomy, który chciał jej pomóc po prostu chciał pozbyć się jej, ponieważ była dla niego problemem - tak myślała nastolatka. Przyglądała się osobie, do której teraz szła.
Nic dziwnego w niej nie zauważyła; zwyczajne ubranie, zwyczajna fryzura... Wszystko było zwyczajne. Ale nie widziała nieznajomej osoby z bliska, więc na razie niczym nie miała się przejmować na temat osóbki.

Podeszła ona więc do nieznajomej.
- Dzień dobry. Czy wie... pani jak udać się do Slumsów - zapytała z niechęcią.
Osoba wydawała się dla niej miła, lecz dziewczynka trochę się jej bała, dlatego że dziwnie się na nią patrzyła.
Może była zbyt wysoka? - znów pomyślała Nikki.
Nadal gapiła się na nieznajomą dziewczynę swoimi zmęczonymi ślepiami. Zauważyła, że dziewczyna jest bardzo niska.
Na pierwszy rzut oka było widać, że nastolatka ją przerastała. Kontynuując, dziewczynka po chwili lekko się przestraszyła, ale stłumiła to uczucie w sobie. Dlaczego się przestraszyła? Dopiero teraz ujrzała czerwone oczy nieznajomej. Czy to były soczewki? - pomyślała trzeci raz z rzędu. Wszystko ją dziwiło w tej nieznajomej osobie. Zapomniała nawet o swoim domu. Zamyśliła się. Zastanawiała się, czy to jakiś rodzaj potwora.
Widziała już wiele potworów w tym mieście, ale nigdy nie widziała człowieka ze szkarłatnymi oczami.
Powrót do góry Go down
Roger

Roger


Liczba postów : 112
Zamieszkanie : Peryferie
Praca/Zawód : Pracownik elektrowni
Ekwipunek : zapalniczka, mały nożyk,
Join date : 02/03/2019

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptySob Mar 30, 2019 2:29 pm

Na całe szczęście Chara jeszcze była na moście wpatrując się w rzekę. Roger odetchnął z ulgą. teraz wystarczyło wcisnąć zagubioną dziewczynę jego wybawicielce i sprawa z głowy.
Coś jednak było nie tak. Zarówno jedna jak i druga stały naprzeciw siebie i mierzyły się wzrokiem pozostając w milczeniu.
- Yyy...dziewczyny? - chłopak przerwał niezręczną ciszę. Wyglądało to tak, jakby dwóch rewolwerowców czekało, aż zegar wybije równą godzinę, po czym każda dążyłaby do tego, aby nacisnąć cyngiel szybciej niż przeciwnik.
- To, tego. Zajmiesz się nią tak jak mną, co nie? - Roger robił co mógł, aby rozwiać swoje obawy. Dziewczyna o rubinowym kolorze oczu skierowała swoje spojrzenie na jego, aby za chwilę powrócić do nieznajomej, która zdawała się nieco bardziej skryć za plecami chłopaka.
Powrót do góry Go down
Chara
Diaboliczne Dziecko
Chara


Liczba postów : 140
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : przybłęda
Ekwipunek : Prawdziwy Nóż, portfel, telefon komórkowy, tabliczka czekolady
Join date : 17/03/2019

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptySob Mar 30, 2019 3:59 pm

Chara jeszcze przez chwilę czy dwie wpatrywała się uważnie w nieznajomą dziewczynę, poszukując jakichkolwiek podobieństw, lecz z każdą sekundą oglądania jej coraz więcej z nich znikało. Nie, to zupełnie inna osoba. Co prawda nie widziała jej ostatnio - właściwie odkąd tylko znów miała swoje własne ciało i ogółem odzyskała życie - ale miała stuprocentową pewność, że nie urosłaby w tym czasie do tego stopnia, by jakkolwiek przewyższać Charę albo choćby jej dorównać. A ta tutaj dziewczyna ewidentnie miała tyle samo, co ona. Chociaż nie, była między nimi jakaś różnica - i to Chara była na "przegranej pozycji".
Określona "panią", szesnastolatka posłała dziewczynie wąski uśmiech, poprzedzony dość pustym, cynicznym spojrzeniem to na nią, to na towarzyszącego jej Rogera. Powiodła jeszcze raz wzrokiem po nieznajomej i skupiła wzrok na jej twarzyczce, tylko na krótką chwilę spoglądając jej w oczy. Potem znów uciekła kawałek niżej.
- Tą drogą prosto - wskazała ruchem głowy ulicę - a gdzie dokładnie chcesz iść? Z bardziej waszego punktu widzenia - tu pokazała w ten sam sposób centrum miasta - to dość "nieciekawa" okolica. Ale tak, mogłabym pomóc. - Ostatnie słowa skierowała zarówno do dziewczyny, jak i do mężczyzny. Wygląda na to, że dzisiejszy wieczór spędzi, pracując jako przewodnik po slumsach, przechodząc od mostu do dzielnicy i z powrotem. Potem powróciła bezpośrednio do nieznajomej: - Spotkałyśmy się kiedyś?
Powrót do góry Go down
Nikki

Nikki


Liczba postów : 8
Zamieszkanie : W pobliżu Slumsów
Praca/Zawód : Uczennica szkoły podstawowej
Ekwipunek : Ukulele w pokrowcu
Join date : 14/03/2019

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptySro Kwi 03, 2019 6:32 pm

Po zadaniu pytania przez nieznajomą, Nikki zdziwiła się. Nigdy nie znała dziewczyny ze szkarłatnymi oczami.
Czyżby to sen? - pomyślała. Spojrzała w dół i zaczęła głęboko myśleć. Czerwone oczy... Brązowe włosy...
Nic nie jej na myśl. Zaczęła się zastanawiać jak odpowiedzieć na jej pytanie. Postanowiła zwyczajnie odpowiedzieć.
- Nie, nie znam pani. - Odpowiedziała spokojnym, pewnym siebie głosem.
Najbardziej dziwiło ją to, że w ogóle zapytała się o takie pytanie. Znowu zaczęła wymyśleć jakieś rozwiązanie, lecz nie mogła.
Teraz, zaczęła się martwić o swoją mamę. A co jeśli szukała ją teraz policja?
Najlepszym pomysłem na który wpadła to po prostu powrót do domu z nieznajomą.

- Um... Więc, chciałabym iść przed Slumsy, resztę sama załatwię. Nie znam zbytnio okolicy, ale w pobliżu mojego domu znam ją w małym paluszku. - powiedziała radosnym głosem.
Chciała jak najszybciej wrócić do domu.
Powrót do góry Go down
Roger

Roger


Liczba postów : 112
Zamieszkanie : Peryferie
Praca/Zawód : Pracownik elektrowni
Ekwipunek : zapalniczka, mały nożyk,
Join date : 02/03/2019

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptySro Kwi 03, 2019 7:13 pm

Obowiązek niańczenia zagubionej dziewczynki przeszedł teraz na Charę. Roger nareszcie mógł wrócić do domu.
W najbardziej odpowiednim momencie, odwrócił się od dziewczyn i pomaszerował w swoją stronę. Miał dość tego dnia i w końcu sam chciał znaleźć się we własnym mieszkaniu, zjeść kolację i zanurzyć się w wygodnym łóżku.
Pragnienie tego wszystkiego było tak silne, że nie zauważył, kiedy z pośpiesznego kroku zaczął truchtać, a nawet i biec w stronę najbliższego przystanku.
- Zatrzymaj się obywatelu, jesteś aresztowany za zadawanie się z lolitkami. - Niespodziewanie usłyszał za sobą czyiś głos. W pierwszej chwili przeraził się nie na żarty, ale gdy tylko się odwrócił, nerwy się rozpierzchły, a na ich miejsce pojawiła się radość. Wszakże, to nie żaden policjant dokonał zatrzymania, a dobrze znany Rogerowi oszołom, który zostawił go w środku Slumsów.
- Ty frajerze. - z uśmiechem na ustach przywitał Sergieja. - Zostawiłeś mnie samego w samym centrum wylęgarni paskud. - zbeształ kolegę.
- Nie dramatyzuj. - uspokajał go Sergiej. - Zaparkowałem trochę dalej. Odwiozę Cię na rejon. Zdaje się, że miałeś nie lada przygodę, co? Kim były te dwie młode siksy?
- Jedna z nich mi pomogła znaleźć wyjście ze Slumsów, a drugą spotkałem, gdy szedłem na busa. Sama też się zgubiła. Na szczęście przekazałem ją pierwszej. - chłopak zdał raport.
- No to ładnie. A już myślałem, że zacząłeś brać się za młodsze. - podśmiechiwał się Sergiej.
- Wal się. Nie jestem Japończykiem, aby brać się za lolitki.  Weź ty mnie lepiej odwieź do domu. Mam serdecznie dość tego dnia, już i tak dobrze, że nie spotkałem żadnego policjanta. Wiesz co by się stało, gdy odkrył, z czym paraduje po mieście!? - zirytował się.
- Tak, tak. Ładuj się do środka. Zaraz będziesz u siebie. - Sergiej otworzył mu drzwi od samochodu, po czym ruszyli w stronę domu Rogera.

z/t
Powrót do góry Go down
Chara
Diaboliczne Dziecko
Chara


Liczba postów : 140
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : przybłęda
Ekwipunek : Prawdziwy Nóż, portfel, telefon komórkowy, tabliczka czekolady
Join date : 17/03/2019

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptySro Kwi 03, 2019 8:31 pm

Charę niespecjalnie interesowało, gdzie pseudomuszkieter się udaje. Grunt, że jednego typa w jej otoczeniu mniej. Została zatem sam na sam z tą znajomą-nieznajomą dziewczyną. Zaraz po szybkim zerknięciu na oddalającego się Rogera, szkarłatne oczy szesnastolatki na powrót spoczęły na dziewczynie.
Lekko, na kilka sekund, wydęła wargi w odpowiedzi na odpowiedź nieznajomej. Ona jej nie kojarzy i vice versa. Może to i lepiej.
- Tak tylko pytam - odrzekła enigmatycznie. Wysłuchała w ciszy dziewczynę i pokiwała lekko głową na znak, że ją rozumie i wciąż zwraca uwagę; możliwe, że wyglądała przy tym słuchaniu na dość nieobecną, ale w jej przypadku to chyba normalne. - Więc mieszkasz w okolicy. To zmienia postać rzeczy. Trochę. Niech będzie. Sama... mieszkam... w slumsach, więc może skojarzę. - Nawet najmniej sprawny w dziejach słuch wychwyciłby to zawahanie. Chara mimo to zachowywała spokój i neutralny wyraz twarzy, cały czas ostrożnie mierząc nieznajomą wzrokiem. Skoro nie zna czerwonookiej, to jej tym bardziej raczej nie zna. Może to i lepiej. Nie zapyta jej dla pewności. Tak, lepiej uznać, że jej również nie zna. - Możemy się przejść. Tylko powiedz, jak konkretnie wygląda to miejsce. Może tam się przechadzałam.
Powrót do góry Go down
Johnny
Wyrewolwerowany Rewolwerowiec
Johnny


Liczba postów : 408
Zamieszkanie : W pobliżu centrum miasta
Praca/Zawód : Pracownik w kawiarni Garten
Join date : 04/04/2018

Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 EmptyNie Kwi 14, 2019 8:51 pm

Zamykam temat z powodu braku aktywności jednego z użytkowników.

Podsumowanie sesji w Starej stacji kolejowej oraz Moście:
Chara oraz Roger otrzymują po 1 FD. Co więcej, po ustaleniu tego z administracją, Roger traci całość swoich pozostałych funduszy za samowolkę w myśl zakupu muszkietu bez wydawania na niego jakiejkolwiek sumy, czy informowania o tym MG, pamiętając o tym, że dokonał tego wraz ze swoim towarzyszem na przysłowiową "spółę", przez co cena była mniejsza, lecz Sergiej może się o ów sprzęt upomnieć w przyszłości.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Most - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Most   Most - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Most
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to the Surface! :: Powierzchnia :: Rzeka-
Skocz do: