Welcome to the Surface!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prośby o questy

Go down 
+7
Vorbis
Zoot
Patience
Undyne
Namide
Dovii
Admin
11 posters
AutorWiadomość
Admin
Bożyszcze tłumów
Admin


Liczba postów : 473
Join date : 26/11/2017

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyNie Maj 06, 2018 7:21 pm

Tak jak w temacie, jest to miejsce przeznaczone do zgłaszania waszych postaci do zadań prowadzonych przez MG, których ukończenie z powodzeniem daje wam szansę na zdobycie dodatkowego złota, punktów fd czy nawet specjalnych artefaktów.

Mile widziane będą skonkretyzowane prośby oraz określenie poziomu trudności. Zastanówcie się dokładnie czego oczekujecie. Dobrze będzie też zawrzeć takie informacje jak to, czy zadanie ma być związane z zawodem postaci lub czy zgadzacie się lub nie na ewentualne zamieszczanie przez MG treści brutalnych/wulgarnych. Więcej informacji znajdziecie w Questach i Eventach.
Powrót do góry Go down
https://over-undertale.forumotion.com
Dovii

Dovii


Liczba postów : 36
Zamieszkanie : Gdzieś w slumsach
Praca/Zawód : Jest jeszcze na to za młoda
Ekwipunek : Amulet z niebieskim kamykiem
Join date : 09/06/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyCzw Cze 28, 2018 7:06 pm

MG: Admin
Poproszę jakiś łatwy quest z tajemniczością, przygodą i niespodziankami. Miejsce może być różne. Moja postać działa sama, bez towarzyszy. Fajnie by było, gdyby to miejsce było zaciemnione i odrobinę chłodne. Że moja postać idzie do tego tajemniczego miejsca i czeka na nią mnóstwo niespodzianek. I tych złych i dobrych. Powodzenia ;-)

Przyjęte do realizacji
Powrót do góry Go down
Namide

Namide


Liczba postów : 57
Zamieszkanie : slumsy
Praca/Zawód : starszy sierżant policji
Ekwipunek : pistolet krótki, sprzęt policyjny (odznaka, paralizator, kajdanki, gaz pieprzowy etc.), klucze, piniondze, rzeczy osobiste
Join date : 12/04/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyCzw Cze 28, 2018 7:23 pm

yy yolo

> trudność: średnio-łatwo, na rozgrzewkę uvu
> cele: rozwinięcie postaci, wprowadzenie generalnie nowego wątku w jej fabule, może nauczenie się czegoś, nie tylko w zakresie umiejętności, ale na przykład umożliwi inne spojrzenie na świat (aczkolwiek na wariant nowego skilla bym się nie obraziła c;)
> miejsce: slumsy, a gdzie xD ale można zawsze wziąć pod uwagę jakiś krótki przeskok do miasta, w końcu ma tam znajomości i kontakt, przyjaciółkę and stuff + jest teoretycznie przypisana do tamtejszej komendy policji uvu (jakby mg chciał to mogę opisać pokrótce jej przyjaciółkę z osobowości, mam ją dosyć dobrze opracowaną, bo prowadzę ją w swoich opkach ostatnio dosyć często <'D)  
> klimat: spooky scary, upadek, ogółem to co kojarzy się z ponurym światem slumsów :'> ale dobrze by było, jakby pojawił się pozytywny, bardziej pogodny akcent, moment w queście, kochałabym
> +18: heck no (ale trochę gore może być. t r o c h ę, jak już >:/)
> związanie z zawodem: tak, może to być na przykład rozwiązywanie jakiejś sprawy czy coś przy okazji, ale wolałabym żeby to nie był temat dominujący, tylko taki... punkt wyjścia może? co tylko MG przyjdzie do głowy uvu

może nie zginę, hehe

taken <3
Powrót do góry Go down
Undyne
Anime is f*cking REAL?!
Undyne


Liczba postów : 176
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : Szef potworzej policji
Ekwipunek : Opaska na oko, portfel, telefon w kształcie dorsza, klucze do domu
Join date : 14/04/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyWto Lip 10, 2018 3:25 pm

Podobno pewien MG bardzo się nudzi, więc również sama zgłoszę rybę na jakąś ciekawą misyjkę.

Poziom trudności: średni
Rodzaj/Typ misji: może jakiś poszukiwania? Albo wpakowanie się w jakąś bardzo nietypową sytuację, która zmusi ją do podejmowania bardzo drastycznych wyborów, niekoniecznie takich, z których mogłaby być dumna? Misja może być powiązany, byle nie jakoś uber ściśle z pracą Undyne. Nie chcę skupiać się wszędzie na jej nowej funkcji w slumsach. Może więc być akurat w trakcie jakiegoś małego śledztwa, podczas którego trafiłaby na coś absolutnie nieoczekiwanego, coś co zmusiłoby ją do porzucenia swojej pracy w celu podjęcia nowego tropu.
Nie mam nic przeciwko odrobinie dreszczyku ani brutalności.
Jeśli nastawienie Undyne do ludzi zmieni się na jeszcze trochę bardziej negatywne, też będzie spoko ;D
Miejsce: dowolne. Byłoby fajnie, gdyby z miasta przeniosło się gdzieś poza jego granice, ale nie będę spinać pośladów, jeśli odbędzie się stricte w nim.

Zaklepane
Powrót do góry Go down
Patience

Patience


Liczba postów : 48
Zamieszkanie : Centralna część miasta Ebott
Praca/Zawód : Uczennica!
Ekwipunek : Wyblakła wstążka, medalik z Delta Rune
Join date : 05/04/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyPią Sie 10, 2018 11:30 am

MG: pani admin

Ogólnie mam prośbę o przeprowadzenie questa o pierwszych dniach w szkolę Patki. Poziom trudności jest mi obojętny, ale lubię pisać sesje pełne akcji i humoru, żeby nie było wszystko na mocno poważnie. Lubię, jak sesje sprawiają mi przyjemność, a nie są żmudnym obowiązkiem, który trzeba odbębnić i z głowy. Wiem, że mnie nie zawiedziesz >D

Przyjęłam~
Powrót do góry Go down
Zoot
Męczydupa Potworów
Zoot


Liczba postów : 7
Zamieszkanie : Centrum Ebott
Praca/Zawód : Trener na siłowni
Ekwipunek : Katana
Join date : 18/08/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyPon Sie 20, 2018 6:11 pm

EM-Gie: Admin?
- Raczej prosty quest (nie mam rozeznania w poziomach)
- Zoot chętnie dowie się czegoś o potworze, który daje się we znaki ludziom (na razie tylko uzyskać informacje)
- Może być trochę kawy, trochę alkoholu
- Jak zobaczę potwora z informacjami to stłukę

Resztę oddaję w dowolność MG
Powrót do góry Go down
Vorbis
Śmiechowa Gwiazda
Vorbis


Liczba postów : 217
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : Pracownik Antykwariatu
Ekwipunek : Telefon komórkowy
Join date : 19/04/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyPon Sie 20, 2018 8:37 pm

Poziom trudności: Średni

Wymagania: Chciałbym, żeby Vorbis zrobił krok w swoich poszukiwaniach źródła magii Potworów. Reszta jest dowolna. Mogą być wulgaryzmy, a także treści NSFW.

Biere
Powrót do góry Go down
Daniel
Jak bardzo jest to dla Ciebie ważne?
Daniel


Liczba postów : 27
Zamieszkanie : Ebott
Praca/Zawód : Prywatny Detektyw
Ekwipunek : Pocztówka
Join date : 17/08/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyWto Wrz 18, 2018 3:34 pm

- Kto : Obojętnie
- Trudność : w skali od 1 do 10 to tak 6,89. Czyli średnio-zaawansowane
- Co : Jakieś śledztwo, które się będzie rozwijało, będzie bardzo miłe, nie musi być powiązane z moją historią, a przynajmniej nie na początku, zaskoczcie mnie Oczywiście może być coś innego, o ile macie jakiś fajny pomysł
- Dodatkowe info : 18+, NSFW, BDSM, gore i inne dziwne rzeczy mile widziane. Mroczno, brudno, krwawo i wulgarnie - tym rzeczom mówimy stanowcze tak. Nie muszę grać sam, może ktoś dołączyć, nie poturbujcie mnie mocno. Możecie mną rzucać po wielu lokacjach, byleby było fajnie. Ah, no i wybory na zasadzie zło lub mniejsze zło też są spoko c:
Powrót do góry Go down
Shin
Edgy Tentacle
Shin


Liczba postów : 43
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : Brak
Ekwipunek : Płaszcz Ciemności
Join date : 03/07/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptyWto Sty 22, 2019 6:07 pm

Witam. Poprosiłbym o jakiegoś wysokiej trudności Questa. Miło spojrzałbym na walkę z jednym ale potężnym przeciwnikiem, ale przyjmę wszystko. Albo zmyję z siebie swoje grzechy krwią moich przeciwników, albo umrę walcząc o swój honor.

Przyjęte~
Powrót do góry Go down
Roger

Roger


Liczba postów : 112
Zamieszkanie : Peryferie
Praca/Zawód : Pracownik elektrowni
Ekwipunek : zapalniczka, mały nożyk,
Join date : 02/03/2019

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptySob Kwi 06, 2019 12:59 pm

KTO: MG
TRUDNOŚĆ: 60-70%
OPIS: Bawiąc się w lesie, chłopak odkrywa zarośniętą krzewami ścieżkę do tajemniczej, zniszczonej posiadłości lub jakiejś jaskini. Poddając się swojej ciekawości wchodzi do wnętrza, tym samym zaczynając eksplorację.
DODATKOWE INFO:
- Na początku jakieś proste zagadki i łączenie faktów.
- Spotkanie potworów (neutral/dobrych/złych)
- Różnego rodzaju próby.
- Na koniec walka z bossem lub dogadanie się z nim, lub coś w tym rodzaju.
- Bez owijania w bawełnę i różowych kolorów.
Co chciałbym osiągnąć:

- szansa na zdobycie towarzysza/peta.
- może trochę golda i FD
Powrót do góry Go down
Marinette
Ukochane słoneczko forum
Marinette


Liczba postów : 168
Ekwipunek : Medalion z Delta Rune, baletki do tańca, stary telefon, portmonetka z goldem, lizak.
Join date : 15/04/2018

Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  EmptySro Maj 22, 2019 12:16 am

Witam, potrzebuję zastrzyku gotówki i FD, więc ładnie proszę o...

  • Poziom trudności questa: Będę pierdołą, ale poproszę o taką domieszkę łatwo-średniego questa.
  • Kobieto, konkrety! Co chcesz: Mam parę pomysłów, ale chyba najbardziej chciałabym takiego questa, gdzie Mari mogłaby całkowicie „rozliczyć się” z przeszłością, konkretniej w sprawie biologicznej rodziny, by przestała się tym zadręczać i skupiła się na ważniejszych sprawunkach. Przyda jej się mentalny — albo fizyczny — kop w cztery litery. Wciąż zastanawiam się nad tym, czy tu nie mogłaby wejść opcja zdobycia chowańca, ale ten  aspekt już bym obgadała z MG.
    Drugi quest, który chodzi mi po głowie, to taki gdzie szkoła organizowała pewne wydarzenie, które ma pokazać — i być może zachęcić — pracę wolontariusza dla rozmaitych organizacji czy miejsc. Albo po prostu dzieciaki mają tak zwany „tydzień pracy”, który ma ich przygotować do przyszłego dorosłego życia czy coś w tym stylu. Luźniejszy quest, ale no... kasa będzie, o!
  • Yyy, wybieram: Jest mi to obojętne. :3


Aye! Niech tak będzie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośby o questy  Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Prośby o questy  Empty

Powrót do góry Go down
 
Prośby o questy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Questy i Eventy na forum
» Regulamin multikont & Prośby o multikonta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to the Surface! :: Komu w drogę... :: World of Quest-
Skocz do: