IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Prośby o questy

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Bożyszcze tłumów

Liczba postów : 201

PisanieTemat: Prośby o questy    Nie Maj 06, 2018 8:21 pm

Tak jak w temacie, jest to miejsce przeznaczone do zgłaszania waszych postaci do zadań prowadzonych przez MG, których ukończenie z powodzeniem daje wam szansę na zdobycie dodatkowego złota, punktów fd czy nawet specjalnych artefaktów.

Mile widziane będą skonkretyzowane prośby oraz określenie poziomu trudności. Zastanówcie się dokładnie czego oczekujecie. Dobrze będzie też zawrzeć takie informacje jak to, czy zadanie ma być związane z zawodem postaci lub czy zgadzacie się lub nie na ewentualne zamieszczanie przez MG treści brutalnych/wulgarnych. Więcej informacji znajdziecie w Questach i Eventach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://over-undertale.forumotion.com Online
Dovii

Liczba postów : 28
Zamieszkanie : Gdzieś w slumsach
Praca/Zawód : Jest jeszcze na to za młoda
Ekwipunek : Amulet z niebieskim kamykiem

PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Czw Cze 28, 2018 8:06 pm

MG: Admin
Poproszę jakiś łatwy quest z tajemniczością, przygodą i niespodziankami. Miejsce może być różne. Moja postać działa sama, bez towarzyszy. Fajnie by było, gdyby to miejsce było zaciemnione i odrobinę chłodne. Że moja postać idzie do tego tajemniczego miejsca i czeka na nią mnóstwo niespodzianek. I tych złych i dobrych. Powodzenia ;-)

Przyjęte do realizacji

Zobacz profil autora
Namide

Liczba postów : 57
Zamieszkanie : slumsy
Praca/Zawód : starszy sierżant policji
Ekwipunek : pistolet krótki, sprzęt policyjny (odznaka, paralizator, kajdanki, gaz pieprzowy etc.), klucze, piniondze, rzeczy osobiste

PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Czw Cze 28, 2018 8:23 pm

yy yolo

> trudność: średnio-łatwo, na rozgrzewkę uvu
> cele: rozwinięcie postaci, wprowadzenie generalnie nowego wątku w jej fabule, może nauczenie się czegoś, nie tylko w zakresie umiejętności, ale na przykład umożliwi inne spojrzenie na świat (aczkolwiek na wariant nowego skilla bym się nie obraziła c;)
> miejsce: slumsy, a gdzie xD ale można zawsze wziąć pod uwagę jakiś krótki przeskok do miasta, w końcu ma tam znajomości i kontakt, przyjaciółkę and stuff + jest teoretycznie przypisana do tamtejszej komendy policji uvu (jakby mg chciał to mogę opisać pokrótce jej przyjaciółkę z osobowości, mam ją dosyć dobrze opracowaną, bo prowadzę ją w swoich opkach ostatnio dosyć często <'D)  
> klimat: spooky scary, upadek, ogółem to co kojarzy się z ponurym światem slumsów :'> ale dobrze by było, jakby pojawił się pozytywny, bardziej pogodny akcent, moment w queście, kochałabym
> +18: heck no (ale trochę gore może być. t r o c h ę, jak już >:/)
> związanie z zawodem: tak, może to być na przykład rozwiązywanie jakiejś sprawy czy coś przy okazji, ale wolałabym żeby to nie był temat dominujący, tylko taki... punkt wyjścia może? co tylko MG przyjdzie do głowy uvu

może nie zginę, hehe

taken <3

Anime is f*cking REAL?!

Liczba postów : 76
Zamieszkanie : Slumsy
Praca/Zawód : Szef potworzej policji
Ekwipunek : Opaska na oko, portfel, telefon w kształcie dorsza, klucze do domu

PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Wto Lip 10, 2018 4:25 pm

Podobno pewien MG bardzo się nudzi, więc również sama zgłoszę rybę na jakąś ciekawą misyjkę.

Poziom trudności: średni
Rodzaj/Typ misji: może jakiś poszukiwania? Albo wpakowanie się w jakąś bardzo nietypową sytuację, która zmusi ją do podejmowania bardzo drastycznych wyborów, niekoniecznie takich, z których mogłaby być dumna? Misja może być powiązany, byle nie jakoś uber ściśle z pracą Undyne. Nie chcę skupiać się wszędzie na jej nowej funkcji w slumsach. Może więc być akurat w trakcie jakiegoś małego śledztwa, podczas którego trafiłaby na coś absolutnie nieoczekiwanego, coś co zmusiłoby ją do porzucenia swojej pracy w celu podjęcia nowego tropu.
Nie mam nic przeciwko odrobinie dreszczyku ani brutalności.
Jeśli nastawienie Undyne do ludzi zmieni się na jeszcze trochę bardziej negatywne, też będzie spoko ;D
Miejsce: dowolne. Byłoby fajnie, gdyby z miasta przeniosło się gdzieś poza jego granice, ale nie będę spinać pośladów, jeśli odbędzie się stricte w nim.

Zaklepane

Patience

Liczba postów : 44
Zamieszkanie : Centralna część miasta Ebott
Praca/Zawód : Uczennica!
Ekwipunek : Wyblakła wstążka, medalik z Delta Rune

PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Pią Sie 10, 2018 12:30 pm

MG: pani admin

Ogólnie mam prośbę o przeprowadzenie questa o pierwszych dniach w szkolę Patki. Poziom trudności jest mi obojętny, ale lubię pisać sesje pełne akcji i humoru, żeby nie było wszystko na mocno poważnie. Lubię, jak sesje sprawiają mi przyjemność, a nie są żmudnym obowiązkiem, który trzeba odbębnić i z głowy. Wiem, że mnie nie zawiedziesz >D

Przyjęłam~

SESJE:
RYNEK GŁÓWNY | QUEST
10.07.2018 | 12.08.2018
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoot
Męczydupa Potworów

Liczba postów : 4
Zamieszkanie : Centrum Ebott
Praca/Zawód : Trener na siłowni
Ekwipunek : Katana

PisanieTemat: Re: Prośby o questy    Today at 7:11 pm

EM-Gie: Admin?
- Raczej prosty quest (nie mam rozeznania w poziomach)
- Zoot chętnie dowie się czegoś o potworze, który daje się we znaki ludziom (na razie tylko uzyskać informacje)
- Może być trochę kawy, trochę alkoholu
- Jak zobaczę potwora z informacjami to stłukę

Resztę oddaję w dowolność MG
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Prośby o questy    

Powrót do góry Go down

Prośby o questy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics